Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Novinky-historie
 
Seminář Průhonice
design

Dne 14.10. 2014 jsme uspořádali seminář na téma NETTOControl – EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ VÝROBNÍ FIRMY

 

Zájemci z celkem patnácti výrobních společností měli možnost se seznámit  se současnými trendy elektronického řízení a kontroly výrobních a skladovacích procesů.

 


Produkt NETTOControl spadá do kategorie systémů  MES (Manufacturing Control System). Integrace vážicích systémů NETTO a propojení se systémem pro řízení skladů NETTO WMS z něj činí vysoce efektivní nástroj pro bezpapírové řízení výrobních, skladových a expedičních provozů.

 

Součástí semináře bylo předvedení systému ve firmě AGRO Jesenice u Prahy, a.s. Firma se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu mražené zeleniny. Mezi hlavní odběratele patří zejména sítě nadnárodních obchodních řetězců v ČR. Výrobní závod s balírnou a mrazírnou je situován ve Vestci u Prahy, v mrazicích skladech se nachází 1200 paletových pozic určených pro výrobní suroviny i pro hotové produkty v různých spotřebitelských balení.

 

Případovou studii popisující instalaci systému NETTOControl ve firmě AGRO Jesenice u Prahy, a.s. naleznete zde.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.