TOP NABÍDKA - Obchodní váhy s výpočtem ceny
22.7.2018  TOP NABÍDKA - Obchodní váhy s výpočtem ceny

! PRO VELKÝ ZÁJEM NABÍDKA PRODLOUŽENA - do 31.10.2018 !

 

všechny novinky
 

Reference

Reference

Systém NETTOControl využívají zákazníci v různých výrobních
i obchodních oborech.

 

 

V následujícím přehledu uvádíme jejich typické zástupce:


 

 • ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ
   
 

POEX Velké Meziříčí, a.s.

Společnost POEX Velké Meziříčí, a.s. se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním.

 

Rozsáhlé nasazení systému NETTOControl umožňuje souběžné používání na 100 PC stanicích, 22 mobilních terminálech, které jsou bezdrátově připojeny přes 25 přístupových bodů ve třech výrobních a skladových lokalitách.

 

Případová studie POEX .pdf Případová studie POEX .pdf

 

 

 

 
 

Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade

Společnost Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu ořechů, suchých plodů a dražovaných produktů. Výrobní závod s balírnou je situován v Horní Cerekvi na Vysočině.

 

Systém řízených skladů NETTO WMS výrazně zvýšil kapacitu vychystávání a expedice výrobků. Spolu se zavedením systému pro řízení výroby NETTOControl došlo k významnému snížení chybovosti skladníků, kteří pracují nárazově až ve třísměnném provozu.

 

Případová studie IBK.pdf Případová studie IBK.pdf

 

 

 

 
 

AGRO Jesenice u Prahy, a.s.

Společnost AGRO Jesenice u Prahy, a.s. se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu mražené zeleniny.

 

V mrazicích skladech se nachází 1200 paletových pozic určených pro výrobní suroviny i pro hotové produkty v různých spotřebitelských baleních.

 

Cílem implementace projektu bylo nasazení systému NETTOControl v provozech řízených skladů (systém WMS) a v provozech výroby (systém MES).

 

Případová studie Agrozet.pdf Případová studie AGRO Jesenice.pdf

 

 

 

 
       
 • ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ SKLADŮ A EXPEDICE
   
 

AGROZET České Budějovice, a.s.

Agrozet České Budějovice, a.s. patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky v ČR.

 

Systém NETTOControl je nasazen v centrálním skladu a v prodejně AZ Centrum v Českých Budějovicích, ve střediscích Husinec, Tábor, Jindřichův Hradec, Prostějov, a Chomutov. Připravuje se zapojení dalších středisek.

 

Nasazení systému řízených skladů a expedic přineslo eliminaci veškerých papírových forem dokladů a především vyšší operativnost a zrychlení při zásobování středisek z centrálních skladů.
 

Případová studie Agrozet.pdf Případová studie Agrozet.pdf

 

 

 
       
 • EXPEDICE ČERSTVÝCH RYB
   
 

Bidvest Czech Republic s.r.o.

Společnost Bidvest Czech Republic s.r.o. zaujímá v ČR vedoucí roli v distribuci mražených, chlazených a čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždí 200 distribučních vozů denně, které zákazníkům přepraví na 800 tun výrobků.

 

Nově vybudovaná expediční linka NETTO v  balírně čerstvých a mražených ryb v kralupském areálu pokrývá svou kapacitou potřebu celé skupiny Bidvest.

 

Případová studie NOWACO.pdf Případová studie Bidvest.pdf

 

 

 

       
 • ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ MÍCHÁRNY
   
 

KRAHULÍK—Masozávod Krahulčí, a.s.

Společnost Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. patří tradičně k nejznámějším producentům uzenin v ČR. Uzenářská výroba byla v Krahulčí u Telče započata již v roce 1928, v současné době je společnost mezi první desítkou domácích výrobců uzenin.

 

Nově vybudovaný systém plně elektronického řízení míchárny NETTO zvyšuje kapacitu provozu a zároveň posiluje jistotu výrobce důslednou evidencí šarží všech komponent použitých pro míchání díla.

 

Případová studie KRAHULÍK.pdf Případová studie KRAHULÍK.pdf

 

 

 
       
 • KONTROLA A OZNAČOVÁNÍ ZBOŽÍ
   
 

BLACK&DECKER (Czech) s.r.o.

Společnost Black and Decker je celosvětovým výrobcem a prodejcem elektrického nářadí a kvalitních výrobků pro spotřebitelské použití. Výrobní závod v Trmicích si od svého otevření v roce 2002 vybudoval významné postavení v rámci celé společnosti Black &Decker.

 

Zařízení pro kontrolu a označování zboží NETTO významně snižuje chybovost personálu a umožňuje archivaci provedených operací.

 

 Případová studie BLACK&DECKER.pdf Případová studie BLACK&DECKER.pdf

 

 

 
design

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.