Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Případové studie
 

ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ


obrazek455
AGRO Jesenice u Prahy, a.s.
 

Společnost AGRO Jesenice u Prahy, a.s. se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu mražené zeleniny.

 

V mrazicích skladech se nachází 1200 paletových pozic určených pro výrobní suroviny i pro hotové produkty v různých spotřebitelských baleních.

 

Cílem implementace projektu bylo nasazení systému NETTOControl v provozech řízených skladů (systém WMS) a v provozech výroby (systém MES).Případová studie AGRO Jesenice.pdfPřípadová studie AGRO Jesenice.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ SKLADŮ A EXPEDICE


obrazek385

 

AGROZET České Budějovice, a.s.
Agrozet České Budějovice, a.s. patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky v ČR.

Systém NETTOControl je nasazen v centrálním skladu a v prodejně AZ Centrum v Českých Budějovicích, ve střediscích Husinec, Tábor, Jindřichův Hradec, Prostějov, a Chomutov. Připravuje se zapojení dalších středisek.

Nasazení systému řízených skladů a expedic přineslo eliminaci veškerých papírových forem dokladů a především vyšší operativnost a zrychlení při zásobování středisek z centrálních skladů.

 Případová studie AGROZET České Budějovice.pdfPřípadová studie AGROZET České Budějovice.pdf


EXPEDICE ČERSTVÝCH RYB


obrazek342
Bidvest Czech Republic s.r.o.

 

Společnost Bidvest Czech Republic s.r.o. zaujímá v ČR vedoucí roli v distribuci mražených, chlazených a čerstvých potravin. Ze dvou distribučních dep vyjíždí 200 distribučních vozů denně, které zákazníkům přepraví na 800 tun výrobků.

 

Nově vybudovaná expediční linka NETTO v  balírně čerstvých a mražených ryb v kralupském areálu pokrývá svou kapacitou potřebu celé skupiny Bidvest.

 Případová studie Bidvest Czech Republic (NOWACO).pdfPřípadová studie Bidvest Czech Republic (NOWACO).pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ


obrazek343
POEX Velké Meziříčí, a.s.

Společnost POEX Velké Meziříčí, a.s. se zabývá dovozem, zpracováním, balením a distribucí suchých plodů, výrobou extrudovaných a cereálních produktů a jejich dražováním.
 
Rozsáhlé nasazení systému NETTOControl umožňuje souběžné používání na 100 PC stanicích, 22 mobilních terminálech, které jsou bezdrátově připojeny přes 25 přístupových bodů ve třech výrobních a skladových lokalitách.


Případová studie POEX Velké Meziříčí.pdfPřípadová studie POEX Velké Meziříčí.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ MÍCHÁRNY


obrazek344
KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí, a.s.

Společnost Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. patří tradičně k nejznámějším producentům uzenin v ČR. Uzenářská výroba byla v Krahulčí u Telče započata již v roce 1928, v současné době je společnost mezi první desítkou domácích výrobců uzenin.
 
Nově vybudovaný systém plně elektronického řízení míchárny NETTO zvyšuje kapacitu provozu a zároveň posiluje jistotu výrobce důslednou evidencí šarží všech komponent použitých pro míchání díla.


Případová studie KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí.pdfPřípadová studie KRAHULÍK - Masozávod Krahulčí.pdf


ELEKTRONICKÉ ŘÍZENÍ VÝROBY A SKLADŮ


obrazek345
Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade

Společnost Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade se zabývá zpracováním, balením a distribucí širokého sortimentu ořechů, suchých plodů a dražovaných produktů. Výrobní závod s balírnou je situován v Horní Cerekvi na Vysočině.

Systém řízených skladů NETTO WMS výrazně zvýšil kapacitu vychystávání a expedice výrobků. Spolu se zavedením systému pro řízení výroby NETTOControl došlo k významnému snížení chybovosti skladníků, kteří pracují nárazově až ve třísměnném provozu.


Případová studie Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade.pdfPřípadová studie Ing. Bohumil Kratochvíl - IBK Trade.pdf


KONTROLA A OZNAČOVÁNÍ ZBOŽÍ


obrazek348
Black & Decker (Czech) s.r.o.
 
 
Společnost Black & Decker je celosvětovým výrobcem a prodejcem elektrického nářadí a kvalitních výrobků pro spotřebitelské použití. Výrobní závod v Trmicích si od svého otevření v roce 2002 vybudoval významné postavení v rámci celé společnosti Black &Decker.
 
 
Zařízení pro kontrolu a označování zboží NETTO významně snižuje chybovost personálu a umožňuje archivaci provedených operací.


Případová studie Black & Decker (Czech).pdfPřípadová studie Black & Decker (Czech).pdf


KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.