Úvodní stránka >> Podpora a služby
 

Podpora a služby


NETTO Electronics s.r.o. poskytuje veškerou servisní podporu nezbytnou pro optimální chod vážicích zařízení. 
Naše servisní oddělení, které zajišťuje záruční i pozáruční servis dodaných zařízení, má k dispozici všechny potřebné náhradní díly a technické vybavení. 

Zajistit rychlou servisní podporu průmyslových vážicích zařízení, znamená být vždy co nejblíže k zákazníkovi. Firma NETTO Electronics s.r.o. proto disponuje rozsáhlou sítí smluvních servisních partnerů po celém území ČR a SR. 
Pracovníci našeho servisního oddělení vždy posoudí nutnost vlastního zásahu nebo doporučí a zajistí návštěvu našeho servisního partnera ve vašem regionu. 
 

Servisní oddělení NETTO Electronics s.r.o. lze standardně aktivovat v pracovních dnech od 7:30 do 16:00 na telefonním čísle +420 271 001 870 

Našim zákazníkům navíc nabízíme následující propracované servisní programy dlouhodobě chránící vložené investiční prostředky. 
 
 
 
Technická příprava a kalibrace vah

Netto Electronics s.r.o. realizuje na přání zákazníků technickou přípravu vah a kalibrace vah.
Kalibrace jsou realizovány buď v kompetenci vlastní kalibrační laboratoře (Kalibrační list se značkou Netto Electronics, s.r.o) anebo ve spolupráci s ČMI (Kalibrační list ČMI-ČIA).
Kalibrační laboratoř Netto Electronics s.r.o. je v procesu akreditace ČIA. Po jejím dokončení bude vydávat i Kalibrační listy NETTO-ČIA.

Pokud máte zájem o tyto služby kontaktujte nás prosím na:
tel.: +420 271 001 877
 
 

 

 

 
Nepřetržitý 24 hodinový servis

Nepřetržitý 24 hodinový servis vybraných zařízení je poskytován na základě servisní smlouvy. Naši technici vybavení náhradními díly a servisními vozidly jsou neustále k dispozici.
Služba je zajišťována ve spolupráci s uživateli, kterým je doporučena metodika identifikace poruchy a následné aktivace naší servisní služby.
Máte-li zájem o uzavření servisní smlouvy kontaktujte nás na:
tel.: +420 271 001 877
 

 

 

Preventivní servisní prohlídky

Pravidelné preventivní prohlídky vybraných zařízení jsou prováděny na základě servisní smlouvy.
Pravidelná péče o vážicí zařízení zajišťuje jeho dlouhodobě bezchybný provoz a do značné míry eliminuje výskyt havarijních stavů.
 

 

 

Školení uživatelů

Součástí každé dodávky vážicího zařízení je zaškolení uživatele z hlediska obsluhy i údržby zařízení.
Firma NETTO Electronics s.r.o. provádí v pravidelných intervalech další školení uživatelů. Pokud vám nebude vyhovovat nabízený termín, pak lze dohodnout individuální zaškolení vašich pracovníků u vás nebo v našem školicím středisku v Praze.
 

 

 

 
KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.